Záruční i pozáruční servis, renovace a lakování

Po vzájemné dohodě zajistíme odvoz Vašeho elektrického vozíku.

Servisní služby poskytujeme i zákazníkům, kteří zakoupili elektrickou tříkolku u jiných prodejců.

U osobního auta je samozřejmostí provádět servis – Elektrický skútr pro seniory a hendikepované je na tom podobně, obsahuje řídící elektronickou jednotku, pohybující se díly, atd. Tedy i elektrický skútr si zaslouží údržbu a diagnostiku, aby mohl dále spolehlivě sloužit po mnoho let. Naše středisko provádí i předprodejní servis, kdy je elektrický skútr nebo elektrický vozík (joystick) důkladně zkontrolován, než jde do prodeje. Opravujeme elektroniku po jednotlivých součástkách (nejsme pouhými měniči náhradních dílů). Opravujeme mechanické i estetické závady, poskytujeme nové baterie. Jsme schopni opravit i následky kolize, vlastní speciální metodou scelit popraskané plastové díly a opravit poškozený lak. Elektrické skútry navíc obsahují elektronickou řídící jednotku, která ovládá elektromotor, elektromagnetickou brzdu a podobně. Pomocí počítače lze nastavit dynamiku rozjezdu elektrického vozíku, rychlost, brzdění a v neposlední řadě vyčíst záznamy o chybách vzniklých během provozu. Pomocí těchto záznamů můžeme snáze nalézt příčinu problému. 

Nezapomeňte navštívit náš E-shop.

Najdete zde elektrické vozíky, příslušenství i náhradní díly.

Pokud si s nákupem nevíte rady, poskytneme Vám bezplatné poradenství. Stačí jen zavolat a nebo přijít k nám do prodejny.

ceník servisních služeb

Servisní prohlídka  –  1 750Kč / 70€
Servisní práce – 350Kč / 14€ hodina
Diagnostika řídící jednotky, nastavení motoru či brzdy – 450Kč / 18€
Diagnostika závady – 750Kč / 30€ (Platba předem) 

                                         Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ostatní servisní práce jsou oceněny domluvou.

Zvláštní lakování

Lakování provádíme s možností výběru odstínu barvy. Cena lakování Vašeho skútru 4 500 – 6 000Kč / 180 – 240€ (Dle typu skútru).

Ukázky realizací lakování

Start typing and press Enter to search

error: